Začíná to v Itálii

19.07.2022

Tak tohle je asi nejvíc nejdůležitější trofej, o kterou jsme se snažili poslední tři roky. Potvrzuje, že jsme byli přijati do evropského projektu EVOLSAR a účastnili se cvičení. I když ono popravdě s tím cvičením to bohužel nebylo zas až tak horké :/ díky moc EasyJet

No každopádně Michal s Niki se vydali do Itálie právě proto, aby se začlenili k stávajícím složkám a z první ruky okoukli co a jak. Vše pod vedením úžasného Johna Miskellyho, který jel v čele skotské výpravy RRI.

Cesta bohužel neprobíhala tak jak měla. Vypíchneme jenom tři základní body. Zpoždění v Praze na letišti provázené lehkou ošetřovatelskou epizodou na palubě letadla. Totální stávka leteckého personálu v Miláně, kterou jsme zažili v přímém přenosu a bohužel od první minuty. 17 hodin cesty autobusem z Milána do Lamezia Terme.

Každopádně úžasná půlka soboty a neuvěřitelná neděle všechno zahojilo. Měli jsme možnost potkat Cinthii, kterou jsme oficiálně povýšili na zástupce velitele pro řešení všech problémů. Kromě toho, jsme měi možnost potkat neuvěřitelné družstva z Říma, z Kalábrie, z Řecka a Portugalska. A samozřejmě zase se setkali s naším sesterským družstvem ze Skotska.

Fotky, co se povedlo sebrat na místě i na facebooku najdete v naší galerii na Zonerama